Sdílejte

Umělecký řezbář a brusič dřeva i slova. Autor knihy „Tajemství a síla slova.“ Milovník stromů a harmonického žití s nimi i přírodou. Též amatérský herec, hudební instrumentalista a hráč na fujaru. Svým srdcem je hudebníkem. Je také koordinátorem České Konference a moderátorem internetového rádia Bohemia. Ze svého života a práce se dřevem předává své zkušenosti společně s poselstvím stromů i své osobní prožitky pro poznávání hlubšího smyslu života. Přednáší o stromech, lidech, ale též o síle a velkém tajemství českého slova, našeho mateřského jazyka s cestou do budouCTnosti.

Dnes večer na rádiu BOHEMIA uslyšíte mnoho aktuálních témat s přesahem. Pohovoříme o důvěře a důvěryhodnosti, o Velikonocích, o hledání dalšího „Mesiáše“, o síle českého slova, odvaze i udavačství, o České konferenci a ještě něco navíc.  S našimi hosty RNDr. Emilem Pálešem, CSc. se podíváme až do roku 2010, jeho pohledem na demokracii, volební systém, odpovědnost, kastovnictví atd. S Mgr. Renatou Gregorovou se dozvíme o „Digitální demenci“, která ohrožuje naše děti. PhDr. Zdeňek Mahler, Dr.h.c.  nám dodá odvahy k revoluci hlav a srdcí a v závěru vysílání s Alfredem Strejčkem vyslechneme tajný text o „O moudrosti“ a „Promluvu k mladému muži“ od J.A. Komenského. A celým vysíláním vás bude provázet Karel Kříž. Držte pozice a toto vysílání si nenechte ujít 😊

 

Audio záznam na SoundCloud

Záznam na YouTube

Záznam na ŠUPtube

Poslouchat živě
Vážíme si vaší podpory.
Děkujeme!
Váš i náš průměrný příspěvek za uplynulý měsíc.
23,79%

Náš společný příspěvek za březen 2024

0

Děkujeme!

Sdílejme? Odkudkoliv, kdykoliv, kdekoliv! Dává vám naše snažení smysl? Budeme rádi pokud vytvoříte podmínky pro jeho šíření, nebo rozvoj. Děkujeme.

Vložte Váš e-mail, pokud chcete být informováni o dalším živém vysílání.