Sdílejte

Umělecký řezbář a brusič dřeva i slova. Autor knihy „Tajemství a síla slova.“ Milovník stromů a harmonického žití s nimi i přírodou. Též amatérský herec, hudební instrumentalista a hráč na fujaru. Svým srdcem je hudebníkem. Je také koordinátorem České Konference a moderátorem internetového rádia Bohemia. Ze svého života a práce se dřevem předává své zkušenosti společně s poselstvím stromů i své osobní prožitky pro poznávání hlubšího smyslu života. Přednáší o stromech, lidech, ale též o síle a velkém tajemství českého slova, našeho mateřského jazyka s cestou do budouCTnosti.

Digitální manipulace a dezinformace, sledování našeho soukromí, digitální peněženka a ještě více… Dále pohovoříme o přítomnosti, síle přesvědčení a hledání pravdy.
Uslyšíte odborníka na kybernetickou bezpečnost Luďka Nezmara a také Michala Semína českého novináře, komentátora, překladatele, spisovatele a průkopníka domácího vyučování dětí. Od prosince 2011 je předsedou Akce D.O.S.T.
To vše s Karlem Křížem dnes večer na rádiu BOHEMIA. www.radiobohemia.cz

Zde link na celý záznam akce: HOVORY NA PRAVICI XXXIII – NA PRAHU DIGITÁLNÍHO GULAGU
www.youtube.com/watch?v=nyXObjfNTPI

 

Audio záznam na SoundCloud

Záznam na YouTube

Poslouchat živě
Vážíme si vaší podpory.
Děkujeme!
Váš i náš průměrný příspěvek za uplynulý měsíc.
19,86%

Náš společný příspěvek za duben 2024

0

Děkujeme!

Sdílejme? Odkudkoliv, kdykoliv, kdekoliv! Dává vám naše snažení smysl? Budeme rádi pokud vytvoříte podmínky pro jeho šíření, nebo rozvoj. Děkujeme.

Vložte Váš e-mail, pokud chcete být informováni o dalším živém vysílání.