Sdílejte

Prof. Ing. Peter Staněk, CSc je slovenský ekonom, evropský prognostik, vizionář, „katastrofista“, spisovatel a prognostik pracující v Slovenskej akadémii vied. V letech 1994 – 1998 byl poradcem předsedy vlády SR Vladimíra Mečiara a v letech 1997 – 1998 byl státním tajemníkem na Ministerstvu financí SR. Působil jako předseda vědecké rady Ekonomického ústavu SAV a byl také poradcem premiéra Roberta Fica v jeho první a druhé vládě. V současnosti poradce slovenské vlády pro zahraniční a strategické otázky.

Příspěvky hosta

Dnes na důležitá témata dnešní doby. O vodě, alter. energie, robotizace, síla informace, zbrojení atd. s Prof. Peterem Staňkem, dále si připomeneme stále důležitý odkaz J.A. Komenského v podání spisovatelky Věry Ludíkové a herečky G. Filippi. V samotném závěru nás čeká text o „Opravdovém vedení a vůdci“ od S. Schwartzkopf v podání I. Křížové. A ještě jeden exkluzivní proslov od Howarda Bealea z TV Network – NEVĚŘTE TELEVIZI… Můžete se těšit 🙂

Audio záznam na SoundCloud

Záznam na YouTube

Záznam na ŠUPtube

Poslouchat živě
Vážíme si vaší podpory.
Děkujeme!
Váš i náš průměrný příspěvek za uplynulý měsíc.
23,79%

Náš společný příspěvek za březen 2024

0

Děkujeme!

Sdílejme? Odkudkoliv, kdykoliv, kdekoliv! Dává vám naše snažení smysl? Budeme rádi pokud vytvoříte podmínky pro jeho šíření, nebo rozvoj. Děkujeme.

Vložte Váš e-mail, pokud chcete být informováni o dalším živém vysílání.