Sdílejte

Jan Michael Kubín se narodil v Praze. Je ženatý. Má pět dětí a dvě vnoučata. Vystudoval obchodní fakultu Vysoké školy ekonomické v Praze. 20 let pracoval ve výrobní sféře v několika výrobních firmách na ekonomických či obchodním manažerských pozicích (strojírenství, elektrotechnika a energetika). Podnikal v chemickém průmyslu v oblasti povrchových úprav. Posledních 15 let podniká na spotřebním trhu v oblasti importu a exportu lékařských přístrojů a potravinových doplňků. Zároveň se podílel na realizaci různých sportovních či kulturních projektů – např. výstavba curlingové haly v Praze či obnova divadla Mana na Praze 10.

Věnuje se tématům s duchovní tématikou a univerzálního fungování Vesmíru. Je autorem cca šestisetstránkového textu na www.pansofia.cz. Jde o popis fungovaní Přirozeného řádu v živé i neživé přírodě, makro i mikrosvěta. Popisuje zde mechanismy, které vytváří podmínky pro fungovaní přírodních zákonů. Na základě tohoto poznání s přáteli založili hnutí CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI, jehož cílem je návrat k Přirozenému řádu a zodpovědné společnosti sounáležitosti, a jehož se stal v roce 2020 Předsedou.

28. září 2022 – Jan Michael Kubín a Karel Kříž v pražském studiu Rádia BOHEMIA

Audio záznam na SoundCloud

Záznam na YouTube

Záznam na ŠUPtube

Poslouchat živě
Vážíme si vaší podpory.
Děkujeme!
Váš i náš průměrný příspěvek za uplynulý měsíc.
12,87%

Náš společný příspěvek za květen 2024

0

Děkujeme!

Sdílejme? Odkudkoliv, kdykoliv, kdekoliv! Dává vám naše snažení smysl? Budeme rádi pokud vytvoříte podmínky pro jeho šíření, nebo rozvoj. Děkujeme.

Vložte Váš e-mail, pokud chcete být informováni o dalším živém vysílání.