Sdílejte

Luděk Nezmar se specializuje na ochranu osobních údajů a zároveň publikuje odborné články a publikace na téma GDPR. V minulosti řídil několik společností z různých odvětví. Ve všech byl konfrontován se zpracováním velkého množství dat a jejich následným využitím v managementu firem. Problematiku zpracování dat pak poznal jak ze strany uživatele – manažera, tak z pohledu architekta a programátora. V posledních letech se aktivně zabývá zpracováním a ochranou dat, modelací firemních procesů, efektivním využíváním moderních technologií v oblasti ICT a kybernetickou bezpečností.

Příspěvky hosta

Digitální manipulace a dezinformace, sledování našeho soukromí, digitální peněženka a ještě více… Dále pohovoříme o přítomnosti, síle přesvědčení a hledání pravdy.
Uslyšíte odborníka na kybernetickou bezpečnost Luďka Nezmara a také Michala Semína českého novináře, komentátora, překladatele, spisovatele a průkopníka domácího vyučování dětí. Od prosince 2011 je předsedou Akce D.O.S.T.
To vše s Karlem Křížem dnes večer na rádiu BOHEMIA. www.radiobohemia.cz

Zde link na celý záznam akce: HOVORY NA PRAVICI XXXIII – NA PRAHU DIGITÁLNÍHO GULAGU
www.youtube.com/watch?v=nyXObjfNTPI

 

Audio záznam na SoundCloud

Záznam na YouTube

Záznam na ŠUPtube

Poslouchat živě
Vážíme si vaší podpory.
Děkujeme!
Váš i náš průměrný příspěvek za uplynulý měsíc.
19,86%

Náš společný příspěvek za duben 2024

0

Děkujeme!

Sdílejme? Odkudkoliv, kdykoliv, kdekoliv! Dává vám naše snažení smysl? Budeme rádi pokud vytvoříte podmínky pro jeho šíření, nebo rozvoj. Děkujeme.

Vložte Váš e-mail, pokud chcete být informováni o dalším živém vysílání.