Sdílejte

Umělecký řezbář a brusič dřeva i slova. Autor knihy „Tajemství a síla slova.“ Milovník stromů a harmonického žití s nimi i přírodou. Též amatérský herec, hudební instrumentalista a hráč na fujaru. Svým srdcem je hudebníkem. Je také koordinátorem České Konference a moderátorem internetového rádia Bohemia. Ze svého života a práce se dřevem předává své zkušenosti společně s poselstvím stromů i své osobní prožitky pro poznávání hlubšího smyslu života. Přednáší o stromech, lidech, ale též o síle a velkém tajemství českého slova, našeho mateřského jazyka s cestou do budouCTnosti.

Kde domov můj, kde vlast je má?, Karel Kříž, 11.10.2023

Kudy jít a jakým způsobem národe? Právo a svobodná vůle, zneužití slovních pojmů. Slušní lidé ke změně nestačí, mohou hodně zkrývat. Co pro nás znamená svoboda, jsme ochotni ji bránit? Gándhí nás může v mnohém inspirovat, jak se vzepřít zlu a nespravedlnosti v očanském odporu. Být odvážní, jednotní v souladu a souznění. Nesmíme opomenout ani tento čas setby a sklizně z dob předešlých, ale tak či onak máme dvě možnosti jak dál. Přesto všechno musíme mít vizi, směr a navodit tu správnou atmosféru ve společnosti. To vše a mnoho dalšího uslyšíte v dalším vysílání Karla Kříže

Audio záznam na SoundCloud

Záznam na YouTube

Záznam na ŠUPtube

Poslouchat živě
Vážíme si vaší podpory.
Děkujeme!
Váš i náš průměrný příspěvek za uplynulý měsíc.
19,86%

Náš společný příspěvek za duben 2024

0

Děkujeme!

Sdílejme? Odkudkoliv, kdykoliv, kdekoliv! Dává vám naše snažení smysl? Budeme rádi pokud vytvoříte podmínky pro jeho šíření, nebo rozvoj. Děkujeme.

Vložte Váš e-mail, pokud chcete být informováni o dalším živém vysílání.