Sdílejte

Umělecký řezbář a brusič dřeva i slova. Autor knihy „Tajemství a síla slova.“ Milovník stromů a harmonického žití s nimi i přírodou. Též amatérský herec, hudební instrumentalista a hráč na fujaru. Svým srdcem je hudebníkem. Je také koordinátorem České Konference a moderátorem internetového rádia Bohemia. Ze svého života a práce se dřevem předává své zkušenosti společně s poselstvím stromů i své osobní prožitky pro poznávání hlubšího smyslu života. Přednáší o stromech, lidech, ale též o síle a velkém tajemství českého slova, našeho mateřského jazyka s cestou do budouCTnosti.

Dnes na důležitá témata dnešní doby. O vodě, alter. energie, robotizace, síla informace, zbrojení atd. s Prof. Peterem Staňkem, dále si připomeneme stále důležitý odkaz J.A. Komenského v podání spisovatelky Věry Ludíkové a herečky G. Filippi. V samotném závěru nás čeká text o „Opravdovém vedení a vůdci“ od S. Schwartzkopf v podání I. Křížové. A ještě jeden exkluzivní proslov od Howarda Bealea z TV Network – NEVĚŘTE TELEVIZI… Můžete se těšit 🙂

Audio záznam na SoundCloud

Záznam na YouTube

Záznam na ŠUPtube

Poslouchat živě
Vážíme si vaší podpory.
Děkujeme!
Váš i náš průměrný příspěvek za uplynulý měsíc.
19,86%

Náš společný příspěvek za duben 2024

0

Děkujeme!

Sdílejme? Odkudkoliv, kdykoliv, kdekoliv! Dává vám naše snažení smysl? Budeme rádi pokud vytvoříte podmínky pro jeho šíření, nebo rozvoj. Děkujeme.

Vložte Váš e-mail, pokud chcete být informováni o dalším živém vysílání.